Baltfolks Saulrietā. Ansamblis ARCANDELA
Baltfolks Saulrietā. Ansamblis ARCANDELA
Programma

Jau devīto gadu pēc kārtas Saulkrastos skanēs kamermūzikas skaņas. Aicinām uz ikgadējo kamermūzikas festivālu „Satikšanās Saulkrastos 2022”, kur no 31. jūlija līdz 7. augustam 3 koncertos klasiskās mūzikas cienītājiem būs iespēja iegūt sirdi veldzējošu, rāmu un elpu aizraujošu piedzīvojumu.

 

7. augustā plkst. 20.00 Baltajā kāpā tradicionālajā Saulrieta koncertā, kas vienlaikus ir arī festivāla noslēguma koncerts, izskanēs ansambļa ARCANDELA balfolka mūzikas koncertprogramma. Koncertā – deju vakarā ansambļa dalībnieku aranžijās skanēs dažādu tautu tradicionālo deju mūzika un dziesmas no Francijas, Dānijas, Zviedrijas, Portugāles, Itālijas, Igaunijas, Latvijas un citām valstīm.

 

Ieeja pasākumos bez maksas.

Festivālu atbalsta Saulkrastu novada dome un Valsts kultūrkapitāla fonds.

 

Kamermūzikas festivāls „Satikšanās Saulkrastos 2022” ir izveidots no ikgadējā festivāla „Jaunie Latvijas kamermūziķi Saulkrastiem”, kas pirmo reizi notika 2013. gadā. Festivāls tika īstenots kā vietējo ārzemēs studējošo akadēmisko mūziķu iniciatīva sadarbībā ar Saulkrastu pašvaldību, lai sniegtu iespēju Latvijas, īpaši Saulkrastu, iedzīvotājiem un viesiem iepazīt un novērtēt Latvijā un ārzemēs studējošo un spēlējošo latviešu profesionālo kamermūziķu sniegumu. Jau ceturto gadu festivāla mākslinieciskais vadītājs ir vijolnieks Konstantīns Paturskis, kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis.