Gaisma un kaisle. GRAD Percussion Duo/Tatjana Rediko
Gaisma un kaisle. GRAD Percussion Duo/Tatjana Rediko
Programma

Jau devīto gadu pēc kārtas Saulkrastos skanēs kamermūzikas skaņas. Aicinām uz ikgadējo kamermūzikas festivālu „Satikšanās Saulkrastos 2022”, kur no 31. jūlija līdz 7. augustam 3 koncertos klasiskās mūzikas cienītājiem būs iespēja iegūt sirdi veldzējošu, rāmu un elpu aizraujošu piedzīvojumu.

Ik gadu pie sevis kamermūzikas festivāla dalībniekus uzņem Saulkrastu Pēterupes ev. luteriskā baznīca. Arī šogad, 5. augustā plkst. 19.00, „GRAD Percussion Duo” dalībnieki – sitaminstrumentālisti Andrejs Puškarevs un Pavels Beļajevs – apvienojušies ar čellisti Tatjanu Rediko koncertprogrammā „Gaisma un kaisle”. Vibrofons, marimba, čells – šī neparastā instrumentu mijiedarbība piedāvā klausītājam aizraujošu un neatkārtojamu muzikālu ceļojumu cauri gadsimtiem un mūzikas stiliem.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Festivālu atbalsta Saulkrastu novada dome un Valsts kultūrkapitāla fonds.

Kamermūzikas festivāls „Satikšanās Saulkrastos 2022” ir izveidots no ikgadējā festivāla „Jaunie Latvijas kamermūziķi Saulkrastiem”, kas pirmo reizi notika 2013. gadā. Festivāls tika īstenots kā vietējo ārzemēs studējošo akadēmisko mūziķu iniciatīva sadarbībā ar Saulkrastu pašvaldību, lai sniegtu iespēju Latvijas, īpaši Saulkrastu, iedzīvotājiem un viesiem iepazīt un novērtēt Latvijā un ārzemēs studējošo un spēlējošo latviešu profesionālo kamermūziķu sniegumu. Jau ceturto gadu festivāla mākslinieciskais vadītājs ir vijolnieks Konstantīns Paturskis, kamerorķestra Kremerata Baltica mūziķis.